Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania Serwisu oraz jego dalszego rozwoju i promocji zgodnie z treścią Polityki Cookies. Uznajemy, że przeglądając stronę i korzystając z udostępnionych usług, wyrażasz na to zgodę.

Długopisy

 


 

RODZINA FRIXION

Rewolucyjny system usuwania opatentowanego przez firmę Pilot tuszu Metamo, reagującego na zmianę temperatury, który pozwala na poprawianie treści w nieskończoność! Do wyboru, do koloru – długopisy, zakreślacze, flamastry – rodzina Frixion zapewni Ci ochronę przed błędami i przekreśleniami. Jest to źródło kreatywności, dające ogromne pole do popisu!

G-2 Victoria

Intensywność kolorów i wygoda pisania sprawiają, że ten pisarski sprzęt staje się niezbędnym atrybutem uczniów i nauczycieli. Automatyczne długopisy żelowe o eleganckim designie powstały przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii.

Gumowy uchwyt i wolframowa końcówka dają gwarancję płynności pisania i trwałości produktu. G-2 Victoria to wersja dla kobiet, zaprojektowana przez modowych guru – dlatego, trzymając w ręku G-2 Victoria, czujesz się jednocześnie elegancko, lekko i modnie.

REXGRIP

Niezwykle wytrzymałe długopisy olejowe z wymiennym wkładem oraz końcówka piszącą z odpornego węglika wolframu. Charakteryzują się ergonomicznym designem – to pozycja obowiązkowa dla ceniących łatwość zapisywania i komfort trzymania w połączeniu z praktycznością i nowoczesnością. Rexgrip, to rozwiązanie dla wszystkich, którzy piszą na co dzień!

 

V5 HI-TECPOINT CARTRIDGE SYSTEM

Pierwszy cienkopis z wymiennymi nabojami! Legendarna precyzja cienkopisów V5 zamknięta w jeszcze bardziej ekonomicznym opakowaniu. Posiada obudowę w kolorze atramentu, z okienkiem pozwalającym na kontrolę zużycia tuszu i igłową końcówkę. Jest produktem ekologicznym, idealnym również dla osób leworęcznych.

 

Super Grip G

Długopis olejowy posiadający obudowę w kolorze tuszu oraz wentylowaną skuwkę. Opcjonalnie również w opcji automatycznej. Gumowy uchwyt zapewnia wygodę i komfort pisania. Długopis posiada nowoczesny tusz olejowy, dzięki któremu pisze się miękko i gładko. Nowa, smukła obudowa charakteryzuje ponadczasowość długopisu Super Grip G. Występuje w kolorach: czarnym, niebieskim, czerwonym i zielonym. Posiada wymienny wkład.

 

Zeszyty

 

PUKKA PAD – kolekcja NEON

Barwne zeszyty i kołozeszyty, które są nie tylko idealnym miejscem na Twoje zapiski, notatki i rysunki, ale stanowią też nieustanną inspirację w połączeniu z długopisami Pilot Pen! Soczyście kolorowe okładki, podwójna spirala i łatwość wyrywania stron, świetnie sprawdzają się w szkolnych i domowych okolicznościach. W Pukka Pad Twoje notatki będą czuć się bezpiecznie!