WIELKI FINAŁ W PKiN

KIEDY?

Już 27 października odbędzie się Wielki Finał O!błędnego Dyktanda w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie!

FINAŁ NA ŻYWO!

Chcesz zostać mistrzem dyktanda? Oczywiście, że chcesz! A wiesz jak to robić? To proste! Zaloguj się do O!błędnego Dyktanda, następnie rozwiąż je i wygrywaj nagrody. Finaliści O!błędnego Dyktando zostaną zaproszeni na Wielki Finał, gdzie przekonamy się kto jest prawdziwym mistrzem nad mistrzami!

SPOTKANIE Z GWIAZDAMI

W trakcie Wielkiego Finału w Pałacu Kultury i Nauki spotkać będzie można gwiazdy Musical.ly! Jeżeli chcesz zobaczyć na żywo Kingę Sawczuk, Sheo, Olivera Kamińskiego, Julię Wołczyńską, Annę Czulak i Kamila Owczarka, weź udział w naszej ortograficznej zabawie. Nie zwlekaj, zacznij pisać Obłędne Dyktando już teraz! Wielki Finał O!błędnego Dyktanda poprowadzi dziennikarz sportowy Maciej Kurzajewski, a prace sprawdzone będą przez jury składające się z ortograficznych ekspertów!

WSTĘP WOLNY!

27 października 2018 roku!
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania Serwisu oraz jego dalszego rozwoju i promocji zgodnie z treścią Polityki Cookies. Uznajemy, że przeglądając stronę i korzystając z udostępnionych usług, wyrażasz na to zgodę.